Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam jakiejś gry do pogrania .


sanandre

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Nie mam aktualnie w co grać , wszystko w co grałem znudziło mi się.

Zaproponujcie coś ciekawego . Szukałem po internecie ale nic nie ma .

 

Szukam gry online strzelanka/mmo .

 

Gry w które grałem :

- CS:GO

- Dying Light

- Wiedźmin 3

- Aion

- WoW

- Diablo 3

- Call of duty (ogólnie )

- TF2

- BF3/4 , Hardline, Battlefront

- Blade&Soul

- Albion online

- Tom Clancy's The Division

- GTA V

- Saints Row

- Metin 2

- LOL

- DOTA

- Minecraft

- Smite

- Trove

- Tera online

- Elsword

- War rock

- Crossfire

- H1Z1

- S.K.I.L.L

- Hurtworld

- Skyrim

- Portal 2

- Postal

- Mount&Blade

- Ghotic

- Stalker

- Painkiller

- Resident Evil

- Serious Sam

- Path of Exile

- Dirty Bomb

- Garrys mod

- Dead island

 

Zastanawiam się aktualnie nad :

- Overwatch  - lecz cena według mnie aktualnie jest za duża jak na taka grę .

 

Jeśli coś mi się jeszcze przypomni to dopiszę.

Moje tut'y

 

 

 

Was też wkurza ten dźwięk przy dawaniu LIKE?

:P

Opublikowano

Postal 2, mount&blade, gothic(jezeli nie grales to musisz, obowiązkowa gra do zagrania w swoim zyciu), stalker, painkiller, resident evil, serious sam

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Na ten moment w grach mmorpg w zasadzie nie ma nic ciekawego.

Jak cię stać:

  • FFXIV
  • WoW

Jak zniesiesz animu:

  • Tree of Savior (podobno całkiem przyzwoite)

Jak zniesiesz tragiczną grafikę:

  • Vindictus (podobno jakieś grube patche się szykują)

A z gier mmofps:

  • First Assault Online - jak zdąży wyjść i nie upaść
  • Dirty Bomb - zatwierdzam tą grę, jest dobra

A nad Overwatch nie ma co się zastanawiać, wysoka cena, mało contentu. ("Overwatch - overrated, overhyped, overpriced")

Opublikowano

Hmmm... kosztuje 1 Euro...

można grać Multiplayer...

jest to strzelanka...

 

Orion: Prelude ?...

 

moim zdaniem całkiem ciekawa gra ^_^

jest strasznie łatwa chociaż kiedy ludzie wchodzą na moj server z moim poziomem trudności to dedy lecą co sekunde

ale miło spędziłem w niej aż 100 Godzin... i mam zamiar w niej siedzieć dłużej...

 

a sam fakt że kosztuje tylko 4 zł to myślę że warto chociaż kupić aby mieć :D

Jakbyś chciał zagrać to zaproś mnie na Steam ^_^ wezmę może kogoś ze sobą i postrzelamy razem ;x...

 

a polaków samemu będzie tam ciężko znaleźć :P sprzedali dopiero około 3.000.000 kopii ^_^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...